Bilonownica

Bilonownica (inaczej bilownica, podstawka wydawnicza lub z angielskiego „cash tray”) to kwadratowa, prostokątna, a coraz częściej także okrągła podkładka, na którą wydawana jest reszta. Znajdzie zastosowanie w sklepach z różnego rodzaju asortymentem (od spożywczych przez kosmetyczne, aż po te z narzędziami), aptekach, kioskach ruchu oraz punktach gastronomicznych. 

To idealne rozwiązanie dla firm chcących trafić do szerszego grona odbiorców lub posiadających kilka punktów sprzedaży jako reklama własna. We wnętrzu bilonownicy umieścić można dowolną reklamę o stosownym rozmiarze, próbkę produktu (najczęściej papierosów) lub jego makietę powiększoną do stosownej, atrakcyjnej wizualnie i przyciągającej uwagę potencjalnego klienta skali (przeważnie jest to makieta samego opakowania, lecz nie zawsze). Przy jej pomocy można reklamować dowolne wyroby – od produktów spożywczych, przez leki, aż po napoje wyskokowe. To doskonały sposób na osiągnięcie dużych zysków reklamowych stosunkowo niskim kosztem. 

Bilonownice są niezwykle trwałe, posiadają dużą powierzchnię reklamową i pozwalają na zaprezentowane w atrakcyjny sposób zdjęć reklamowanych produktów oraz szczegółowe opisanie oferty. Ta forma reklamy cechuje się również dużą skutecznością – uwiecznione na nich wyroby są widoczne dla każdego klienta podczas wizyty w punkcie, w którym zostały umieszczone.

Do produkcji bilonownic stosuje się materiały różnego typu. Największą popularnością cieszą się:

  • Plastikowe – w ich skład wchodzi melaminowa obudowa oraz wkładka reklamowa. Tego typu bilonownica jest wyposażona w nóżki antyspoślizgowe gwarantujące dużą przyczepność do podłoża i ułatwiające korzystanie z nich.
  • Szklane – składają się zwykle z górnego, szklanego panelu oraz wkładki mocującej etykietę reklamową. Niekiedy są w całości wykonywane ze szkła. Podobnie jak bilonownice plastikowe, ich szklana wersja również wyposażona jest w antypoślizgowe nóżki.

Niekiedy można spotkać się również z ich wersją plastikowo – szklaną lub aluminiową.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór najwyższej jakości bilonownic dopasowanych do potrzeb Państwa biznesu.