Studio Accurate

Studio

Studio – dział projektowy

Nasze studio graficzne to zespół wykształconych grafików, pasjonujących się tworzeniem w różnych dziedzinach, takich jak fotografia, architektura, wzornictwo przemysłowe oraz sztuki wizualne. Korzystając z ich zmysłu estetycznego oraz 15 lat doświadczenia w produkcji materiałów reklamowych możemy zaoferować kompleksową realizację zlecenia nie angażując Ciebie w coś, co powinno pozostać po stronie wykonawcy, jak procesy technologiczne czy materiałoznawstwo. Bo przecież dla Ciebie najważniejszy jest efekt końcowy, czyli odpowiednie tempo realizacji zleceń i dbałość ich estetykę i jakość. Zajmiemy się analizą twojego produktu w świetle konkurencji, oraz przeprowadzimy cały proces kreacji, od pomysłu, poprzez realistyczną wizualizację 3D po produkcję próbną/prototyp i proof kolorystyczny.

Projektowanie produktów POS, BTL, opakowań w Accurate

Pracownia makiet i wykrojników

Artystyczna wizja musi mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, dlatego przed finalną produkcją, wykonamy prototyp.
W tym celu pracownia wyposażona jest w ploter wielkoformatowy dający wydruki w jakości photo, ploter tnący, ploter 3D tnąco-frezujący.
Powstają tu prototypy opakowań, welcomepacków, ekspozytorów, jak również nietypowych folderów, ulotek oraz innych materiałów niestandardowych.

Makieta pudełka stworzonego przez Accurate