O nas

Accurate od 2001 roku projektuje i produkuje materiały reklamowe i wspierające sprzedaż. Obejmujemy swoim działaniem pełny cykl – od pomysłu, zakupu surowców, poprzez opracowanie technologiczne wzoru i wykrojników, wizualizację, prototyp, po finalną produkcję wraz z jej konfekcjonowaniem i wysyłką. Nad całym cyklem wytwórczym pracuje zespół ok. 40 specjalistów. Obecnie naszą najnowsza gałęzią działalności są materiały 3D – trójwymiarowe (tłoczone/termoformowane) z atestowanych tworzyw sztucznych, takie jak wobblerylistwy półkowe (rozsuwane, modułowe, łamane), plakaty wypukłe (tłoczone), tablice medyczne, shelfstopperybilonownice, podajniki produktowe, tace/traye napółkowe, cenówki, oraz wszelkie rozwiązania indywidualne.

W tej kategorii produktów w 2015 roku opatentowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek Cashpad, który skutecznie wyróżnia się na ladzie. Jednocześnie dostarczamy naszym klientom form tradycyjnych takich jak: maty na ladę, ekspozytory, welcome packi i sales presentery, opakowania, displaye produktowe i podajniki, broszury, katalogi, hangery i wiele innych.

Przygotowujemy projekty graficzne, wizualizujemy 3D, wykonujemy cromaliny certyfikowane oraz makiety/prototypy przedprodukcyjne.
W przypadkach kontraktowej – długoterminowej współpracy udzielamy gwarancji cen wybranych produktów na okres 12-24 msc.
W ramach współpracy dla stałych klientów szkolimy działy zakupów i marketingu z zakresu całego procesu poligraficznego oraz materiałoznawstwa stosując indywidualne autorskie programy nauczania.  

W związku z bieżącą współpracą i realizacjami materiałów dla Agencji reklamowych, drukarni, domów produkcyjnych, klientów krajowych oraz zagranicznych podpisujemy klauzulę poufności o realizacji powierzonych projektów.