Wobbler wypukły

Wobbler wypukły, nazywany niekiedy także kiwakiem, stanowi niezwykle skuteczną, a zarazem efektowną formę reklamy stosowną w sklepach spożywczych, hipermarketach oraz na stacjach benzynowych. Jest on jednym z najciekawszych rodzajów promocji, o ile zadbamy o jego oryginalną formę, ciekawy kształt, rzucającą się w oczy kolorystykę oraz nietypowe miejsce usytuowania. Jest on w stanie wówczas zaskoczyć potencjalnego klienta i wzbudzić jego szczere zainteresowanie, które przełożyły się na wzrost sprzedaży.

Wobbler wypukły może mieć formę sztywnej ulotki umieszczonej na półce przy pomocy sprężystego mocowania lub zawieszki na sprężystym sznurku. Treść reklamową umieszcza się tutaj na nośniku wprawianym w ruch przez dotyk, podmuchy powietrza lub sposób mechaniczny. Wobblery mogą przyjmować dowolny kształt – klasyczny, geometryczny lub odzwierciedlający rzeczywisty wygląd danego produktu.

Wobblery wypukłe najczęściej drukuje się na kartonie lub kredzie 275-350 g – to podłoża zarówno najbardziej trwałe, jak i najbezpieczniejsze. Istnieje również możliwość ich uszlachetnienia przy pomocy folii matowej albo błyszczącej lub lakieru UV – wybiórczo albo na całej powierzchni. Dodatkowo, zastosować można również różnego rodzaju brokaty, złocenie lub srebrzenie, dzięki którym żaden z klientów nie przejdzie obok wobblera obojętnie.

W celu optycznego odcięcia wobblera wypukłego od tła, stosuje się ramiona przezroczyste lub aluminiowe. Osobną grupę produktów stanowią wobblery ze sprężynką. Mogą one posiadać przyssawkę i piankową powierzchnię samoprzylepną lub stopkę i chwytak.W naszym sklepie mogą Państwo zamówić wobblery wypukłe o dowolnym kształcie i rozmiarze (najczęściej stosowany to 15 x 10 centymetrów). Są one odporne na ścieranie i wilgoć, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że posłużą przez długi czas. Poza wobblerami wypukłymi, w naszej ofercie znajdą Państwo również wobblery tłoczone. Zaufały nam setki klientów – i Ty możesz dołączyć do ich grona!