Shelf stoper

Shelf stoper (inaczej stoper do regałów lub osłonka cenowa) to produkt zakładany na listwę cenową w sklepach w celu przyciągnięcia wzroku klienta na wyróżniony asortyment. Można go umieścić zarówno przy nowościach produktowych, jak i wyrobach w obniżonych cenach czy biorących udział w akcjach specjalnych. Ma on formę stojaka lub standu stawianego poprzecznie do regałów lub standów, dzięki czemu tego typu reklama jest widziana niemalże pod każdym kątem. Po dodaniu odpowiedniej grafiki i tekstu, uzyskujemy narzędzie wzmacniające przekaz marketingowy i ułatwiające promocję produktów, co przekłada się na zwiększoną ich sprzedaż.

Do produkcji shelfstoperów najczęściej stosuje się folię PCV lub PET. W przypadku mniejszych nakładów wykorzystuje się tu przeważnie metodę druku UV, większych – technologię sitodruku. Kolejny etap to wycięcie shelfstoperów przy pomocy wykrojników i gięcie ich na gorąco. Maksymalna przepustowość może wynieść tutaj nawet kilka tysięcy produktów na godzinę.

Shelfstopery występują w kilku różnych rodzajach. Do wyboru mamy między innymi ich wersję klasyczną, prostą, bez bocznego stopera, premium druk full color, na butelki oraz wobblery (treść reklamowa jest tutaj umieszczona na nośniku wprawianym w ruch przez podmuchy wiatru, dotyk lub mechanicznie).

Do zalet shelfstoperów zaliczyć można między innymi niską cenę jednostkową (maleje ona wraz z ilością zamówionych egzemplarzy), dużą liczbę dostępnych wariantów, dowolność kształtu oraz łatwość montażu. Stanowią one również jeden z najefektywniejszych produktów POS (Point of Sale – materiałów wspierających sprzedaż), które przekładają się w bezpośredni sposób na zwiększenie zysków z promowanych produktów.Oferowane przez naszą firmę shelfstopery cechują się najwyższą jakością, oryginalnymi kształtami i formami (do wyboru jest zarówno ich wersja 2D, jak i termoforowana 3D) oraz estetycznymi, przykuwającymi wzrok uwagami i tekstami. Swoim działaniem obejmujemy pełen cykl – od pomysłu, przez wizualizację, aż po wysyłkę. Zachęcamy do skorzystania z usług Accurate już dziś!