Cash tray

Cash tray, zwany także moneterem, bilonownicą czy bilownicą, to podstawka do wydawania reszty w sklepach, hipermarketach, hurtowniach czy lokalach gastronomicznych. Stanowi on jeden z najbardziej efektywnych sposobów na zwrócenie uwagi potencjalnego klienta na oferowany asortyment. Osoba zabierająca resztę, nieświadomie spogląda na umieszczoną na cash trayu reklamę i zapamiętuje ją.

Dostępne obecnie możliwości produkcyjne umożliwiają bilonownicom pełnić rozmaite funkcje. Doskonale sprawdzą się one zarówno w przypadku reklamy długofalowej, jak i ograniczonych czasowo akcji BTL (z ang. below the line, czyli poza środkami masowego przekazu). W pierwszym przypadku, najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie niedrogich, plastikowych cash trayów. W przypadku wieloetapowych kampanii mających na celu promocję określonego produktu czy grupy towarów, najlepiej sprawdzą się znacznie bardziej trwałe, praktyczne i estetyczne bilonownice ze szkła. W ich przypadku możliwe jest zastosowanie zmiennych wkładek poligraficznych z błyszczącego papieru kredowego. Przechodząc do kolejnego etapu promocji, wystarczy wymienić ją na nową. Zdecydować możemy się również na aluminiowy cash tray. Ten z kolei, cechuje się dużą odpornością na zużycie oraz nowoczesnym, prostym wyglądem. Osoby, którym nie jest obojętny los naszej planety, a ich produkty utrzymane są w modnym w ostatnim czasie nurcie eko, mogą się zdecydować na bilonownicę drewnianą, która skutecznie przykuje uwagę klientów.

Cash tray może przybierać różne kształty – od tradycyjnych, jak okrągły, prostokątny czy kwadratowy, po bardziej oryginalne, odzwierciedlające kształt promowanego produktu. Do wyboru mamy bilonownice jedno- oraz wieloelementowe, wykonane z jednego lub kilku materiałów, wyposażone w praktyczne elementy antypoślizgowe, diody świetlne czy ekrany oraz do samodzielnego montażu lub zmontowane z etykietami reklamowymi.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo bogaty wybór cash trayów najwyższej jakości. Zapraszamy do zakupów!