Krawaty reklamowe

Krawaty reklamowe (inaczej stripy) to taśmy reklamowe przeznaczone do ekspozycji towarów, reklam i promocji w sklepach spożywczo – przemysłowych, hipermarketach czy hurtowniach. Można je umieścić zarówno przy szlaku komunikacyjnym najczęściej uczęszczanym przez klientów, jak i przy każdej półce, regale czy kasie. Krawaty reklamowe służą do zawieszania produktów w pionie (produkt pod produktem). Stosuje się je głównie w przypadku artykułów spożywczych pakowanych w torebki, jak chipsy, lecz dobrze sprawdzą się one również do eksponowania artykułów do higieny osobistej, jak maszynki do golenia.

Krawaty występują w wersji przezroczystej, mlecznobiałej lub w innym, dowolnym kolorze dopasowanym do danego produktu. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych stripów lub rolki podzielonej na odcinki, z których każdy zawiera określoną ilość haczyków.

Do produkcji krawatów reklamowych najczęściej stosuje się folię PCV lub polipropylen, co czyni z nich materiały reklamowe do wielokrotnego użytku, które, o ile zadbamy o regularne uzupełnianie ich produktami, mogą nam posłużyć przez dugi czas. Ich montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. Opiera się o zawieszenie w wybranym miejscu plastikowych pasków zatrzaskowych.

Do głównych zalet krawatów reklamowych zalicza się niską cenę jednostkową (maleje ona wraz z ilością zamówionych stripów) oraz wspomnianą już prostotę montażu oraz fakt, iż są to produkty wielokrotnego użytku. Jako że wykorzystują one przestrzeń pionową, umożliwią na zaoszczędzenie więcej miejsca na półce. Warto tu także wspomnieć, że stanowią one niezwykle efektywny sposób przyciągnięcia uwagi klienta w strategicznych częściach sklepu, jak chociażby przy kasie.W sklepie Accurate mają Państwo możliwość zamówienia dowolnej ilości krawatów reklamowych o wybranej kolorystyce i formie. Zakres naszych usług jest niezwykle szeroki – od zgrzewania, gięcia i sztancowania tworzyw sztucznych, przez łączenie plastiku z papierem, drewnem i metalem, aż po tworzenie unikalnych, trójwymiarowych materiałów POS.