Maty reklamowe

Maty reklamowe na pierwszy rzut oka przypominają podkładki pod mysz, ale z racji swojego zastosowania różnią się od nich budową. Stanowią one doskonały sposób na promowanie firmy w sklepach i lokalach usługowych oraz gastronomicznych. 

Kampanie BTS (od Base Transceiver Station – bazowe stacje przekaźnikowe) z ich udziałem sprawdzą się zarówno na rynkach lokalnych, jak i ogólnokrajowych. Rodzaj maty reklamowej można z łatwością dostosować do charakteru działalności lokalu, w którym ma się ona znaleźć.

Tego typu produkty występują w kilku różnych rodzajach. Do wyboru mamy między innymi:

  • Maty antypoślizgowe na biurko pokrywane od wewnętrznej strony specjalnym lakierem, który utrzymuje ją w określonej pozycji, zabezpieczając przed jej przesuwaniem się w trakcie pracy.
  • Maty na mikrogumie – najczęściej wykonuje się je z folii PCV i moletowanej powierzchni. Po wykonaniu nadruku zostaje on zabezpieczony, a następnie folia PCV jest łączona ze specjalną pianką.
  • Maty trójwymiarowe – podobnie jak antypoślizgowe i na mikro gumie, te również znajdą zastosowanie na biurku. Dzięki zastosowaniu technologii druku trójwymiarowego wykorzystującego folię soczewkową, możliwe staje się uzyskanie na płaskiej powierzchni imponujących efektów głębi i animacji. Tego typu maty również łączy się ze specjalną, cienką pianką.
  • Maty zgrzewane – gwarantują wygodne użytkowanie i doskonałe przyleganie do podłoża. Są odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu w czystości. Tego typu mata może być wyprodukowana z wykorzystaniem nadruku offsetowego UV na folii soczewkowej, folii PCV lub papierze kredowym.

Maty reklamowe doskonale sprawdzą się także w roli mat śniadaniowych, a to ze względu na ich łatwość w utrzymaniu w czystości.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogatą ofertę mat reklamowych najwyższej jakości, które posłużą Państwu przez długi czas. Realizujemy zlecenia zarówno na duże, jak i małe nakłady. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej niestandardowy projekt. Zapraszamy do współpracy!