Shelf liner

Shelf liner, nazywany także shelftalkerem, to podłużna, gięta w odpowiedni sposób listwa produkowana najczęściej z kartonu, folii PCV lub plastiku, która umieszczana jest na krawędzi półki sklepowej. Jej długość uzależniona jest od przewidzianej przestrzeni i najczęściej waha się od 20 do 80 centymetrów. Zawarta na shelflinerze treść powinna w bezpośredni sposób dotyczyć reklamowanego wyrobu lub jego producenta – jedynie wówczas będzie w stanie skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. To bardzo dobry sposób na profesjonalną ekspozycję asortymentu i wskazanie na nowość produktową czy promocyjną cenę.

Shelf liner jest jednym z najprostszych, najskuteczniejszych i najpopularniejszych produktów typu POS. Grafikę nanosi się tutaj przy pomocy druku UV, sitodruku lub naklejki. Mocowanie ma formę paska dwustronnej taśmy samoprzylepnej i jest szybkie, łatwe i intuicyjne.

Produkt ten cechuje się również niską ceną jednostkową, która maleje wraz z ilością zamawianych produktów.

Do wyboru są shelflinery proste z gięciem w górę lub w dół, z gięciem pochyłym oraz na wymienną grafikę. Zdecydować możemy się na listwę jednorazową lub wielokrotnego użytku.

Shelflinery z tworzyw sztucznych PVC, PET mogą posiadać niemalże dowolny kształt i rozmiar. Wygina się je na gorąco zgodnie z indywidualną koncepcją klienta.

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są shelflinery z efektem 3D, które stanowią doskonały sposób na nowoczesną, efektowną promocję wybranego asortymentu. Zastosowanie folii soczewkowej umożliwia uzyskanie trójwymiarowych, wielofazowych lub animowanych obrazów na płaskiej listwie. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku ich klasycznej wersji, produkt jest gięty i docinany na potrzeby klienta.

W sklepie Accurate istnieje możliwość indywidualnego dopasowania kształtu, rozmiaru i kolorystyki shelflinera do indywidualnych potrzeb Klienta. Zlecenia realizujemy zarówno dla zleceniodawców detalicznych, jak i hurtowych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy, nawet najbardziej niekonwencjonalny projekt.